Obchodní podmínky

Vážení zákazníci,

děkujeme, že jste navštívili náš e-shop. Nejdříve se prosím seznamte s podmínkami prodeje. Vaše dotazy, žádosti a objednávky jsou vyřizovány do 24 hodin. Pokud se Vám do této doby neozveme, pravděpodobně jsme neobdrželi Váš e-mail, nezdráhejte se tedy napsat ještě jednou.

Nabízíme kromě maloobchodních zakázek také velkoobchodní ceny, které jsou daleko atraktivnější. Samozřejmostí jsou také množstevní slevy.

Podmínkou pro získání naší velkoobchodní nabídky je: zaslání kopie Vašeho živnostenského oprávnění + (pokud jste plátci DPH) také osvědčení o registraci. Není nutno nakupovat v celých kartonech - min. velkoobchodní objednávka je 1 000 Kč (40 EUR* pro Slovensko) bez DPHpoštovné pro VO je opatřeno stejným ceníkem, jako u maloobchodních zákazníků, viz stránka Způsoby dopravy.

V případě, že máte zájem o velkoobchodní spolupráci, tak nás kontaktujte na e-mailu: info@velkoobchod-modnihity.eu nebo si objednejte zboží zde na našem velkoobchodním e-shopu: www.velkoobchod-modnihity.eu, na kterém se po schválení Vaší kopie živnostenského oprávnění a po registraci na velkoobchodním webu zviditelní velkoobchodní ceny.

 

1) Objednání zboží:

Odesláním objednávky potvrzuje zákazník platnost své objednávky a zároveň vyjadřuje souhlas se smluvními a obchodními podmínkami. Objednávka je pro prodávajícího i kupujícího závazná, a je potvrzena písemnou formou. Po obdržení Vaší objednávky Vám do 24 hodin přijde automatický e-mail ohledně obdržení objednávky.

Objednávku může zákazník stornovat, pouze v případě, že zboží ještě nebylo expedováno, a to e-mailem, nebo telefonicky do 24 hodin od odeslání objednávky.  Po této lhůtě se objednávka bere jako závazná. Prodávající si vyhrazuje právo změnit cenu u jednotlivých výrobků dle aktuálního kurzu (kromě již zaplaceného zboží).

 

2) Zasílání zboží:

Zboží je odesíláno prostřednictvím: 

Česká pošta: dobírkou - 99 Kč, nebo doporučeně (při platbě převodem na účet / kartou) - 60 Kč,
PPL: dobírkou - 109 Kč, nebo převodem na účet / kartou - 89 Kč.

Zboží vždy zasíláme s pojištěním. Při objednávce nad 5 000 Kč je poštovné a balné ZDARMA - pokud není uvedeno jinak.

Zásilky placené předem bankovním převodem / kartou nebo placené při převzetí dobírkou jsou expedovány každý pracovní den prostřednictvím České pošty nebo kurýra PPL.

Po obdržení Vámi uhrazené částky na náš účet je zboží expedováno ještě tentýž den, doručeno Vám bude dle možností České pošty či PPL, většinou do 2 - 5 pracovních dní. U zboží na objednávku - bude uvedeno u konkrétního produktu, je Vám garantováno doručení zboží do 21 dnů od připsání peněz na náš účet.

Min. výše velkoobchodní objednávky musí činit 1 000 Kč (bez DPH).

Můžete také využít osobního odběru zboží, přímo v našem skladě, který se nachází pouze v sídle společnosti v Třinci! Záleží na telefonické či e-mailové domluvě.

 

3) Převzetí zboží:

Zákazník je povinen zkontrolovat při přebírání zboží, zda obal není porušen či poškozen. V případě, že ano, máte nárok na rozbalení balíčku přímo na ČP nebo u PPL. Bude-li zboží poškozeno, sepište hned se zástupcem ČP nebo PPL protokol o poškození balíku a dohodněte se s ním na dalším postupu (reklamace, vrácení peněz, atd.). Odpovědnost za poškození zboží přepravou nese plně Česká pošta nebo jiný přepravce.

 

4) Vrácení zboží (výměna, vrácení peněz):

Zboží u nás zakoupené, které jste převzali jinak než osobně, máte právo vrátit/vyměnit do 14 dnů od doručení zboží bez udání důvodu v souladu s Občanským zákoníkem a Směrnicí Evropského parlamentu a Rady 97/7/ES ze dne 20.5.1997 o ochraně spotřebitele. Zboží by mělo být vráceno v původním stavu, nepoškozené a čisté, pokud můžete, tak prosím i včetně faktury a visaček. Pokud již nemáte původní obal, jste povinni zboží zabalit tak, aby vyhovovalo požadavkům přepravy. Kupující bere na vědomí, že v případě poškození zboží způsobeného nevhodným obalem nemusí být vrácení/výměna zboží uznána.

Vrácení/výměnu zboží prodávajícímu do 14 dnů od doručení zboží provádí kupující na své vlastní náklady. Kupující uplatní nárok písemně na adresu prodávajícího, nebo na e-mail info@velkoobchod-modnihity.eu. Kupující vyplní a zašle prodávajícímu formulář o vrácení/výměně zboží, který nalezne na stránce Vrácení zboží.

Kupující uvede své jméno, adresu, telefon, e-mail, číslo faktury a označení vráceného zboží. Po obdržení oznámení o vrácení/výměně zboží, bude prodávající kupujícího informovat o následném postupu, zpravidla bude prodávající požadovat zaslání vráceného zboží zpět na jeho adresu.

O vrácení/výměně zboží kvůli poškození při přepravě, nás prosím kontaktujte ihned po obdržení zásilky, nejpozději do dvou pracovních dní, a to e-mailem, nebo telefonicky. Na pozdější uplatnění o vrácení/výměně zboží nebude brán zřetel.

Po doručení Vámi vráceného zboží bude zákazníkovi zaslána částka, odpovídající kupní ceně zaplacené za zboží na jím udané číslo bankovního účtu, případně po vzájemné dohodě může také dojít k výměně zboží. Lhůta na vrácení peněžních prostředků je dle občanského zákoníka (§ 1820) 14 dní.

Pokud vrácené zboží bude jevit známky použití, či bude jinak poškozené, bude kupující upozorněn na skutečnost, že porušil povinnosti zákazníka. Takové zboží po domluvě je vráceno kupujícímu zpět, kupující však musí uhradit náklady spojené s poštovným a balným, při zasílání zpět na jeho adresu. Vrácené zboží, zaslané nám na dobírku, nepřejímáme.

 

5) Reklamace zboží:

Vyskytne-li se na zakoupeném zboží vada, na kterou se vztahuje záruka, kupující uplatní nárok písemně na adresu prodávajícího, nebo na e-mail info@velkoobchod-modnihity.eu. Kupující vyplní a zašle prodávajícímu reklamační protokol, který nalezne na stránce Reklamace zboží.

Kupující uvede své jméno, adresu, telefon, e-mail, číslo faktury a označení reklamovaného zboží, podrobný popis závady, a také uvede, jak k závadě došlo. Po obdržení oznámení o reklamaci, bude prodávající kupujícího informovat o následném postupu, zpravidla bude prodávající požadovat zaslání reklamovaného zboží zpět na jeho adresu k posouzení ohledně nároku na uplatnění reklamace.

O reklamaci zboží z důvodu jakýchkoliv skrytých vad, o kterých jste nebyli předem informováni, případně kvůli poškození při přepravě, nás prosím kontaktujte ihned po obdržení zásilky, nejpozději do dvou pracovních dní, a to e-mailem, nebo telefonicky. Na pozdější reklamace nebude brán zřetel.

Doba na posouzení reklamace je 30 dní. Reklamované zboží, zaslané nám na dobírku, nepřejímáme.

 

6) Odstoupení od smlouvy ze strany prodávajícího:

Prodávající je oprávněn zrušit objednávku (po předchozí dohodě s kupujícím) zejména v případech:

1. Kdy není schopen doručit zboží v daném termínu,

2. Kdy má oprávněnou pochybnost o skutečné identitě kupujícího,

3. V případech, že se zboží již nevyrábí nebo nedodává,

4. Kdy se výrazným způsobem změnila cena dodavatele zboží.

V případě, že kupující již zaplatil část nebo celou kupní cenu, bude mu tato částka v co nejkratším termínu převedena zpět na jeho účet.

 

7) Nákup zboží ze Slovenska:

V případě zájmu o nákup zboží ze Slovenska proveďte prosím klasickou objednávku, poté vyčkejte na potvrzení platby v Eurech, ať už převodem / kartou či dobírkou, naším pracovníkem. (Cena se může mírně lišit, v důsledku haléřů).

Zboží je odesíláno prostřednictvím:

Balík do ruky: dobírkou - 4 EUR*, nebo doporučeně (při platbě převodem na účet / kartou) - 2 EUR*.

Zboží vždy zasíláme s pojištěním. Při objednávce nad 150 EUR* je poštovné a balné ZDARMA - pokud není uvedeno jinak. Min. výše velkoobchodní objednávky musí činit 40 EUR* (bez DPH).

* Uvedené hodnoty se mohou mírně lišit, v závislosti na aktuálním pohybu kurzu české koruny vůči Euru dle aktuálního kurzu ČNB. Aktuální hodnotu poštovného a balného najdete v nákupním košíku.

Zásilky pro Slovenskou republiku placené předem bankovním převodem / kartou jsou odesílány hromadně, po obdržení Vámi uhrazené částky na náš účet, vždy 1x týdně. Jen takto dokážeme držet nízké ceny za dodání zboží našim zákazníkům ze Slovenska. Doručeno Vám bude dle možností Slovenské pošty nebo GLS, většinou do 2 - 5 pracovních dní. U zboží na objednávku - bude uvedeno u konkrétního produktu, je Vám garantováno doručení zboží do 21 dnů od připsání peněz na náš účet.

Zásilky pro Slovenskou republiku dobírkou jsou expedovány každý pracovní den prostřednictvím kurýra.

Zákazník je povinen zkontrolovat při přebírání zboží, zda obal není porušen či poškozen. V případě, že ano, máte nárok na rozbalení balíčku přímo na SP nebo u GLS. Bude-li zboží poškozeno, sepište hned se zástupcem SP nebo GLS protokol o poškození balíku a dohodněte se s ním na dalším postupu (reklamace, vrácení peněz, atd.). Odpovědnost za poškození zboží přepravou nese plně Slovenská pošta nebo jiný přepravce.

Popř. můžete provést objednávku přímo na našem e-shopu pro Slovenskou republiku - www.luxuryshops.sk, případně si na e-shopu www.modnihity.eu přepnout jazyk na slovenštinu (ceny se automaticky převedou na Eura). Přičemž nás prosím v případě objednávky na těchto zmiňovaných webech předem kontaktujte o uplatnění domluvené slevy.

 

8. Mimosoudní řešení spotřebitelských sporů:

Jestliže se kupující domnívá, že jej prodávající poškodil, nebo nedostál svým závazkům, může nás neprodleně kontaktovat na naši e-mailovou adresu info@velkoobchod-modnihity.eu.

Jestli se prodávajícímu společně s kupujícím nepodaří spor vyřešit přímo, na základě Zákona č. 378/2015, kterým se mění Zákon č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele, má kupující také právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu.

Subjektem (ADR) mimosoudního řešení spotřebitelských sporů mezi prodávajícím a kupujícím, je Česká obchodní inspekce, nebo jiný subjekt pověřený Ministerstvem průmyslu a obchodu, viz odkaz.

U České obchodní inspekce, má kupující možnost podat návrh prostřednictvím on-line formuláře, dostupného na internetových stránkách České obchodní inspekce.

Kupující může podat návrh u České obchodní inspekce nebo pověřeného subjektu nejpozději do 1 roku ode dne, kdy uplatnil své právo, které je předmětem sporu, u prodávajícího poprvé.

Kupující může podat návrh také prostřednictvím platformy mimosoudního řešení spotřebitelských sporů EU, která je dostupná online. Návrh zde může podat jenom kupující žijící v EU na prodávajícího se sídlem v EU.

Jestliže sporné strany nejsou spokojené s kvalitou mimosoudního řešení spotřebitelského sporu a domnívají se, že v průběhu řízení došlo k porušení Pravidel pro mimosoudní řešení spotřebitelských sporů, mohou podat stížnost na adresu Ministerstva průmyslu a obchodu nebo na e-mailovou adresu adr@mpo.cz.

V případě přeshraničních sporů pomáhá spotřebitelům v přístupu k příslušnému subjektu mimosoudního řešení spotřebitelských sporů Evropské spotřebitelské centrum Česká republika.

Náklady spojené s mimosoudním řešením spotřebitelských sporů si strany nesou samy.

 

9) Dodatek:

Osobní údaje, nám poskytované, nebudou předávány dalším osobám, slouží výhradně ke komunikaci mezi zákazníkem a prodávajícím. Děkujeme za Váš zájem, a přejeme hodně spokojenosti s našimi produkty.

Zboží expedujeme i do zahraničí v zemích Evropské unie (více na www.modnihity.eu/en):

Přičemž nás prosím v případě objednávky na zahraničním webu předem kontaktujte o uplatnění domluvené slevy.

 

Těšíme se na další obchodní setkání s Vámi.

S pozdravem tým Cool Galaxy, s.r.o.

Běží na NetGate
VELKOOBCHOD Módní hity © 2018